III miejsce siatkarek Gimnazjum nr 2 Września w XXI Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej w Ostrzeszowie

Kategoria: Sportowe

Dodano: piątek 7 kwietnia 2017 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2017_32.jpgW dniach 01-02.04.2017r. uczennice klas sportowych o profilu piłki siatkowej, reprezentujące Uczniowski Klubu Sportowy „OLIMP” działający przy Gimnazjum nr 2 we Wrześni wzięły udział w XXI Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej w Ostrzeszowie .  W turnieju wzięło udział 16 zespołów z całej Polski, w tym jeden zespół z Niemiec Blankenburger Volley.1991e.V. . Siatkarki Gimnazjum nr 2 Września w grupie eliminacyjnej  wygrały 2:1 z GLKS Barycz Janków Przygodzki, UKS Jedynka Kluczbork i MKS MOS Wrocław, zapewniając sobie tym samym pierwsze miejsce w grupie . Następnie w meczu o wejście do pierwszej czwórki turnieju grając na bardzo wysokim poziomie  wygrały  2:0 (25:22,25:18) z USA Volley Lubsko/Gubin. W meczu półfinałowym uległy 1:2 zespołowi z  Kędzierzyna Koźle. Mecz o III miejsce z MUKS Poprad Stary Sącz okazał się bardzo wyrównany i zacięty do samego końca. Nasze siatkarki pokonały swoje rywalki w dwóch setach 25:23 i 25:19, zapewniając sobie miejsce na podium. Nagrodą indywidualną za najlepszą atakującą turnieju została wyróżniona Dorota Krzyżańska a Martyna Dutkiewicz za najlepszą zawodniczkę zespołu. Wszystkim naszym siatkarkom należą się słowa pochwały i gratulacje gdyż cały zespół zagrał na wysokim poziomie.

Zespół UKS „OLIMP”  Września : Weronika Bukowiecka, Dorota Krzyżańska, Martyna Dutkiewicz, Maria Chudzińska, Weronika Makowska, Wiktoria Jagodzińska, Laura Plewinska, Wiktoria Kujawiak, Karina Szymaniak, Julia Waszak, Michalina Rakowska, Maria Marciniak.

Komentarze [0]

refresh