PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY TALENTY 2017

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: wtorek 11 kwietnia 2017 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2017_36.jpgPRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY                                                                          TALENTY  2017

7 kwietnia 2017 roku we Wrzesińskim Ośrodku Kultury zakończył się Przegląd  Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Miasta i Gminy Września „TALENTY – 2017”. Organizatorem imprezy był WOK oraz Burmistrz Miasta i Gminy Września. Impreza, jak co roku, obejmowała prezentacje z zakresu twórczości tanecznej, muzyki wokalnej, instrumentalnej, plastycznej, fotograficznej, teatralnej, recytatorskiej.  W imprezie udział wzięło ponad 400 dzieci i młodzieży.
 Naszą szkołę reprezentował zespół taneczny  w składzie: Bartkowiak Kaja, Sroka Iga, Brzóstowicz Laura, Gawron Anna, Helak Barbara, Wasielewska Antosia, Wardęska Anna, Stawiszyńska Sara, Miśtak Julia, Wiktoria Graczyk oraz duet  Anna Wardęska i Antonina Wasielewska .
Oto wyniki w poszczególnych prezentacjach:
                                                                               TANIEC
1 miejsce  DUET ANNA WARDĘSKA I ANTONINA WASIELEWSKA z Gimnazjum nr 2
2 miejsce  ZESPÓŁ TANECZNY Z Gimnazjum  NR 2
                                                                           Muzyka wokalna
1 miejsce  IGA IGLEWSKA, Gimnazjum nr 2 we Wrześni
1 miejsce  ANGELIKA BĄCZKIEWICZ, Gimnazjum nr 2 we Wrześni
                                                                             PLASTYKA
2 miejsce  RAFAŁ MALINOWSKI, Gimnazjum nr 2 we Wrześni
                                                                      FOTOGRAFIA
3 miejsce  MICHAŁ KASPRZAK, Gimnazjum nr 2 we Wrześni
Wszyscy zwycięzcy otrzymali z rąk Burmistrza Wrześni pamiątkowe puchary ,nagrody oraz dyplomy.
Przegląd dostarczył wiele emocji i zadowolenia zarówno dla dzieci, jak też rodziców i trenerów , a żywiołowo reagująca publiczność dodawała energii  wykonawcom, którzy mimo artystycznej tremy prezentowali  się znakomicie , potwierdzając słowa nieznanego autora: „Tylko na scenie  możesz stać się kimś o kim marzysz”.
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarze [0]

refresh