VIII Festiwal Piosenki Anglo - i Niemieckojęzycznej

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: czwartek 27 kwietnia 2017 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2017_1.png

25 kwietnia 2017 r w Gimnazjum nr 1 w Środzie Wielkopolskiej odbył się VIII Festiwal Piosenki Anglo- i Niemieckojęzycznej. Udział wzięło 16 uczestników w części angielskiej i 6 w części niemieckiej. Festiwal był transmitowany na żywo na portalu Youtube na stronie internetowej Powiatu Średzkiego oraz na profilu Starostwa Średzkiego na stronie Facebook.

W trakcie konkursu jury oceniało walory wokalne, poprawność językową oraz ogólny efekt sceniczny uczestników. Ideą towarzyszącą festiwalowi była popularyzacja języków oraz rozwijanie uczniowskich talentów i ambicji.
Nasze Gimnazjum reprezentowały Lidia Zdunek w nostalgicznej piosence „Moon river” oraz Anna Wardęska w pełnym energii utworze „I kissed a girl”. Obie dziewczyny wyśpiewały sobie wysokie miejsca i odebrały nagrody z rąk Burmistrza Środy Wielkopolskiej, pana Wojciecha Ziętkowskiego. Lidia zajęła 3 miejsce natomiast Ania została wyróżniona.
Serdecznie gratulujemy dziewczynom talentu a pani Romie Wróblewskiej profesjonalnego przygotowania do festiwalu.
Komentarze [0]

refresh