Wyjazd do Rogalina

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: poniedziałek 8 maja 2017 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2017_45.jpg28 kwietnia 2017 roku uczniowie z klas 2 a, b,c i e wzięli udział w jednodniowej wycieczce do Rogalina. Wyjazd był nagrodą ufundowaną przez szkołę za kreatywność i zaangażowanie włożone w przygotowanie projektu edukacyjnego. Zwycięzcy konkursu na najlepszy projekt szkolny oraz uczniowie, którzy przygotowali imprezę „Kocham Cię, Polsko” mieli okazję zwiedzić pałac w Rogalinie, galerię obrazów, Kościół św. Marcelina i Mauzoleum Raczyńskich. Ładna pogoda pozwoliła zwiedzającym na długi spacer po ogrodach francuskim i angielskim oraz na obejrzenie pomników przyrody – 3 dębów o imionach Lech, Czech i Rus, które rosną nieopodal pałacu w urokliwej scenerii parku krajobrazowego.

Komentarze [0]

refresh