Trzymaj Formę

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: środa 17 maja 2017 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2017_48.jpgW ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego ,,Trzymaj Formę ‘’ przeprowadzony został Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia. Do pierwszego etapu w Wielkopolsce  przystąpiło około 800 uczniów , w tym  10 z naszej szkoły. Postępowanie konkursowe przeprowadzone zostało on- Line za pośrednictwem Internetowego Systemu Konkursowego. Zadania miały charakter testów z pytaniami zamkniętymi. Do drugiego etapu zakwalifikowało się 165 uczniów , w tym 22 z Wielkopolski . Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Dawid Szwarc z klasy IIIB znalazł się w gronie uczniów, którzy 28.04.2017 przystąpili do drugiego etapu konkursu.
Gratulacje!

Komentarze [0]

refresh