Streetball Dziewcząt

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: środa 17 maja 2017 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2017_49.jpgDnia 05.05.2017 przy SSP2 we Wrześni rozegrano pierwszy etap Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2017 w streetballu dziewcząt. Streetball rozgrywany jest w formule koszykówki 3×3 na jeden kosz . W turnieju wzięło udział siedem zespołów i  mecze rozegrano systemem ,,każdy z każdym”. Nasze Gimnazjum reprezentowały dwa zespoły. W rywalizacji bezkonkurencyjna okazała się pierwsza drużyna, która pokonała wszystkich rywali. Natomiast szczęścia zabrakło drugiemu zespołowi, który zajął czwarte miejsce przegrywając podium jednym punktem.

Zespół I : Oliwia Osuch III E
                 Julia Klechammer  III B
                 Michalina Rakowska I S
                 Olga Reszelewska I S

Zespół II : Iga Sroka III A
                  Magdalena Wachowiak II F
                  Maria Jęczmionka I A
                  Kamila Błaszczyk I B
               
    Pierwsze miejsce daje awans do  zawodów rejonowych, które odbędą się w Śremie. Gratulujemy obu drużynom i trzymamy kciuki za nasze zawodniczki w dalszych rozgrywkach.

Komentarze [0]

refresh