DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POWIATU W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Kategoria: Sportowe

Dodano: czwartek 18 maja 2017 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2017_50.jpg

Dnia 24 kwietnia na stadionie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego w Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta w składzie : Michalina Rakowska, Joanna Czerniejewska, Zuzanna Klamerek, Weronika Makowska, Karina Szymaniak i Marcelina Izydorek. Zawody wyłoniły najlepsze biegaczki oraz drużyny, które będą reprezentować Poznań na Mistrzostwach Wielkopolski. W klasyfikacji indywidualnej:

I miejsce zajęła Marcelina Makowska klasa Is

II miejsce zajęła Michalina Rakowska klasa Is

III miejsce zajęła Joanna Czerniejewska klasa IIs

 

GRATULACJE!!!!!Komentarze [0]

refresh