Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „Cudne manowce”

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: czwartek 18 maja 2017 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2017_51.jpg12 maja w Wiejskim Domu Kultury w Psarach Polskich w ramach Święta Teatru na Prowincji odbył Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „Cudne manowce”. W komisji konkursowej zasiedli recytatorzy i instruktorzy: Zenona Golc i Piotr Dehr (którzy poprowadzili też warsztaty dla uczestników) oraz poetka Wiesława Kwinto-Koczan – gość specjalny Święta.
W rywalizacji wzięło udział 21 uczestników, a wśród recytatorów na poziomie gimnazjalnym I miejsce zajęła uczennica naszej szkoły Weronika Itczak, która brawurowo zaprezentowała tekst Oli Kiełb pt.:” Tam, gdzie wszystko jedno.”  Życzymy Weronice dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich poetyckich i recytatorskich pasji.

Komentarze [0]

refresh