DZIEŃ ARGENTYŃSKI

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: czwartek 18 maja 2017 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2017_52.jpg17 maja uczniowie naszej szkoły spotkali się po to, aby wspólnie przenieść się do Ameryki Południowej. Celem tego spotkania było zdobycie wiedzy w zakresie kultury, obyczajów, geografii i historii Argentyny – państwa, które obfituje w tradycje i ciekawostki. Dzięki przygotowanej prezentacji, występom oraz licznym filmikom i nagraniom mogli oni posłuchać tradycyjnej muzyki, obejrzeć pokaz tanga argentyńskiego oraz poznać zwyczaje Argentyńczyków. Podczas długich przerw sprzedawane były słodkości, a dzięki zarobionym pieniądzom nasi czworonożni przyjaciele ze schroniska zyskają najpotrzebniejsze rzeczy. Na koniec tego intensywnego dnia odbył się Konkurs Wiedzy o Argentynie.


Komentarze [0]

refresh