Europa da się lubić

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: czwartek 1 czerwca 2017 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2017_59.jpg30 maja na 3. i 4. godzinie lekcyjnej w murach naszego gimnazjum odbyła się 3. edycja konkursu „Europa da się lubić”. Klasy prezentowały się w czterech konkurencjach , do których uczniowie przygotowywali się już od kilku tygodni. Wszyscy chcieli się godnie zaprezentować no i … zdobyć główną nagrodę , czyli wyśmienity tort. Impreza upłynęła wśród ogólnej wrzawy , dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji ,a także , co ogromnie ważne ,nie zabrakło pierwiastka edukacyjnego , ponieważ każdy mógł poszerzyć swoje wiadomości na temat krajów Unii Europejskiej, które wszystkim uczestnikom przypadły do gustu i … wprowadziły wakacyjny klimat.  Jury wyłoniło zwycięzcę - klasę III a , natomiast II miejsce przypadło klasie III e , III miejsce klasie II e, a wyróżnienie otrzymała klasa  : II a.  Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym oraz  wszystkim zaangażowanym w tę imprezę , która okazała się naszym wspólnym sukcesem i dumą .

Komentarze [0]

refresh