Supermaturzysta z języka niemieckiego - finał 2017

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: czwartek 8 czerwca 2017 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2017_63.jpgW dniu 6 czerwca 2017 r. odbył się finał tegorocznej edycji projektu ‚Supermaturzysta z języka niemieckiego’. Gospodarzem było Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni. Uczniowie zmierzyli się z arkuszem maturalny na poziomie podstawowym.Naszą szkołę reprezentowało 13 uczniów i uczennic: Katarzyna Charemsa, Maksymilian Biadasz, Piotr Jałocha, Julia Klechammer - wszyscy z klasy III B, Nadia Til, Julia Król, Marika Machińska i Zuzanna Zielińska - wszystkie z klasy II C oraz Sandra Woźniak, Wiktoria Kujawiak, Wiktoria Jagodzińska, Weronika Bukowiecka i Maria Chudzińska - wszystkie z klasy III S.
Wszyscy uczestnicy uzyskali dyplom z tytułem ‚supermaturzysty'. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Pobyt w LO umilił nam słodki poczęstunek. Opiekunem grupy była w tym roku pani Agnieszka Michalak.

Komentarze [0]

refresh