Wycieczka do Wrocławia

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: czwartek 8 czerwca 2017 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2017_64.jpgW poniedziałek, 29 maja wyruszyła do Wrocławia grupa uczniów z kl. I d, II f, II d I f, II c, II a i II s. Pogoda dopisała i mogliśmy spędzić czas na świeżym powietrzu w przepięknym o tej porze Ogrodzie Japońskim, a następnie posłuchać muzyki, towarzyszącej pokazowi fontann przy Hali Stulecia. Kolejnym punktem wycieczki było interaktywne Hydropilis, gdzie odkryliśmy wiele ciekawostek na temat wody - począwszy od hipotezy, skąd woda wzięła się na Ziemi, poprzez obejrzenie niesamowitych stworzeń z głębin morskich, po budowę ostatniego miejsca, dokąd trafia zużyta przez człowieka woda - oczyszczalni ścieków. Po Hydropolis czekała nas wizyta we wrocławskim Afrykarium i ZOO. Tam zastała nas burza i niestety zmusiła nas do rezygnacji ze spaceru po wrocławskim Starym Rynku. Ostatnim punktem naszej wycieczki była Panorama Racławicka, w której mieliśmy sposobność poznać historię Insurekcji Kościuszkowskiej. Opaleni, zmęczeni, ale jednak zadowoleni, wróciliśmy późnym wieczorem do Wrześni.
Opiekunami wycieczki były panie: Ewa Mularczyk, Joanna Stępień i Agnieszka Michalak.

Komentarze [0]

refresh