Czytaj z radością, słuchaj z przyjemnością

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: wtorek 13 czerwca 2017 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2017_65.jpgO tym, że sztuka czytania wcale nie jest łatwa przekonali się uczestnicy IX edycji organizowanego przez bibliotekę Szkolnego Konkursu Pięknego Czytania, który odbył się   13 czerwca 2017 r. W tym roku przenieśliśmy się do świata pełnego magii, czytając fragmenty  książki ,,Harry Potter i Kamień Filozoficzny” autorstwa J.K. Rowling. A oto wyniki konkursu:

I miejsce – Magdalena Zielińska kl. 1e
II miejsce – Martyna Sereda  kl. 1 e


Ze względu na wyrównany poziom pozostałych uczestników, jury postanowiło nie przyznawać trzeciego miejsca. Laureatki otrzymały nagrody książkowe. Gratulujemy!

Komentarze [0]

refresh