Wyjazd do Londynu

Dodano: środa 14 czerwca 2017 r.

news_2017_66.jpgW dniach 18-23 maja grupa naszych uczniów wyjechała na warsztaty językowe do Londynu. W słonecznej aurze zwiedzaliśmy najważniejsze miejsca tego niezwykłego miasta: London Brigde, Buckingham Palace, Parlament wraz z Wieżą Zegarową i Big Ben’em, Trafalgar Square, Galeria Narodowa, dzielnica SOHO czy Muzeum Madame Tussaud’s.   Mogliśmy również podziwiać panoramę stolicy Wielkiej Brytanii z London Eye oraz   z pokładu statku, którym przemierzaliśmy Tamizę. Czas szybko mijał, a my staraliśmy się chłonąć jak najwięcej. Dzięki angielskim rodzinom, u których mieszkaliśmy, mogliśmy dowiedzieć się o obyczajach, kulturze i tradycji Wielkiej Brytanii. Z żalem rozstawaliśmy się z niepowtarzalną atmosferą miasta, obiecując sobie, że jeszcze tu wrócimy.