Spotkanie z Martą Fox

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: środa 14 czerwca 2017 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2017_67.jpg5 czerwca 2017 r. klasy II a, II e, II f uczestniczyły  spotkaniu ze znaną i lubianą autorką książek dla dzieci i młodzieży – Martą Fox. Pisarka, promując swoją najnowszą powieść „Idol” spotkała się z młodzieżą gimnazjalną, by rozmawiać o blaskach i cieniach sławy. W spotkaniu uczestniczył również Artur Gotz, którego perypetie życiowe odzwierciedlone zostały w postaci głównego bohatera. Dyskusjom autorki z młodzieżą towarzyszyły utwory muzyczne śpiewane przez pana Gotza. W trakcie spotkania Marta Fox czytała fragmenty książki, które miały zainteresować młodych czytelników i zachęcić do przeczytania całości. Spotkanie minęło w miłej atmosferze.

Komentarze [0]

refresh