DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2010

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: wtorek 28 czerwca 2011 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2011_7.jpgDzień Edukacji Narodowej, święto wszystkich pracowników oświaty odbyło się uroczyście dnia 13 października 2010. Jest to czas podsumowań i nagród za wzorową pracę.

W naszej szkole wiele osób również zostało nagrodzonych: 15 nauczycieli, 7 osób administracji i obsługi i 2 osoby z kuchni. Część artystyczna obchodów przygotowana została przez uczniów pod kierunkiem p. Doroty Michalskiej. Lekcja przedstawiona w krzywym zwierciadle wywołała wśród widowni salwy śmiechu. W rolę nauczycielki wcieliła się Weronika Krzewińska (II h). Uczniami byli: Martyna Gradusiak (II g), Daniel Olczak (II a), Natalia Błajek (II g), Natalia Dąbek (II c), Magdalena Świtek (II c), Agata Kocjan (II f), Karolina Puzdrakiewicz (II a). Strach to Patrycja Zdunek (II e). Sprzątaczki to: Patrycja Banaś (II e) i Marta Pasternak (II f).

Komentarze [0]

refresh