Zwycięzcy konkursów

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: piątek 30 marca 2012 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2012_21.jpg

Dnia 29 marca odbyło się wręczenie nagród zwycięzcom konkursów związanych z językiem niemieckim, które przeprowadzone zostały w ramach Powiatowego Programu Wspierania Edukacji. Konkursy odbywały się na szczeblu gimnazjalnym oraz na szczeblu ponadgimnazjalnym. Uczniowie naszej szkoły odnieśli w nich znaczące sukcesy. Daniel Olczak nie miał sobie równych w konkursie Głośnego Czytania w Języku Niemieckim. Warto wspomnieć, że jest to już trzecie z rzędu zwycięstwo Daniela w tym konkursie. Maciej Zawody zajął drugie miejsce w Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckiego Obszaru Językowego. Gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłorocznych konkursach!Komentarze [0]

refresh