Zwycięzcy konkursów z języka angielskiego

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: czwartek 12 kwietnia 2012 r.

print to pdf
 • email
 • wykop
 • nk
 • stumbleupon
 • facebook
 • twitter
news_2012_25.jpg

Dnia 3 kwietnia w Zespole Szkół Zawodowych we Wrześni, odbyło się wręczenie nagród zwycięzcom konkursów z języka angielskiego. Już kolejny raz konkursy te zostały skierowane do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu wrzesińskiego.

Nasi uczniowie mieli możliwość sprawdzenia się w następujących konkursach:

- Konkurs Leksykalno-Gramatyczny

- Konkurs Głośnego Czytania

- Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Uczniowie naszego gimnazjum dzielnie zmagali się z różnymi zadaniami w szkolnych i międzyszkolnych etapach konkursów i ostatecznie wyróżnili się w dwóch konkursach. W Konkursie Leksykalno-Gramatycznym 3 miejsce zajęła Julia Matczak z klasy III F, natomiast w Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych 3 miejsce zdobyła Katarzyna Piechnik z klasy II A. Dziewczętom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
 Komentarze [3]

refresh
 1. Dla przyjaciół, Casanova, dla nie przyjaciół Regi poprostu.
  Dodał:Casanova, 2012-07-06 09:01:37
 2. Serdeczne gratulacie Za zajęcie I miejsca w konkursie języka Angielskiego. Ps. Udzielisz mi korepetycji z agglika? Jesteś bardzo piękną i bardzo kochaną dziewczyną. Szczęciarz ze mnie, że mam taką świetą sąsiadkę
  Dodał:Roger, 2012-07-06 08:57:11
 3. Kasieńka!! Kasieńka !! Kasieńka rządzi
  Dodał:Kawaii Kaworu, 2012-04-16 09:10:14