WRĘCZENIE NAGRÓD LAUREATOM WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: środa 18 kwietnia 2012 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2012_26.jpg

Dnia 16.04.2012r. w Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II stopnia im. M Karłowicza

odbyło się wręczenie nagród laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów: Szymon Domżalski z klasy III d – laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego oraz Daniel Olczak – laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego.

Dyplomy i nagrody książkowe otrzymali z rąk wojewody Piotra Florka oraz wielkopolskiego kuratora oświaty Elżbiety Walkowiak .W tegorocznych konkursach na etapie gimnazjalnym uczestniczyło ponad 55 tysięcy uczniów z 564 gimnazjów województwa wielkopolskiego. Laureaci konkursów będą zwolnieni z odpowiedniej części egzaminu gimnazjalnego oraz przyjmowani w pierwszej kolejności do wybranej szkoły ponadgimnazjalnej.
 

 Komentarze [0]

refresh